Wycieczki rowerowe

Obok naszego obiektu wiedzie jeden z najbardziej znanych szlaków rowerowych w okolicach Białegostoku, rozpoczynający swój bieg właśnie we wspomnianym mieście, a który przebiega przez Klewinowo. Proponujemy Państwu wynajem rowerów górskich w Ośrodku celem poznania tych pięknych i urokliwych tras do rowerowych eskapad w okolicy Korona Parku.


Bilard

Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy 7 stopowy stół bilardowy ze wszelkimi niezbędnymi akcesoriami, który będzie interesującą rozrywką i zabawą zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja stołu w recepcji.

Goście ośrodka korzystają ze stołu bezpłatnie.


Boisko do piłki nożnej

Na obszarze 4 hektarów nie mogło zabraknąć u nas miejsca na tereny sportowe. Proponujemy dla grup zorganizowanych wynajęcie trawiastego, naturalnego boiska do piłki nożnej o wymiarach 65m x35m. Prosimy o rezerwację boiska z kilkudniowym wyprzedzeniem.


Boisko do beach soccera

Oferujemy Państwu także możliwość grupowego spędzenia aktywnego wypoczynku na pełnowymiarowym boisku do piłki nożnej plażowej. Dyscyplina ta jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie, a swą popularność zawdzięcza połączeniu piłkarskich emocji z wakacyjną atmosferą i zabawą. Prosimy o rezerwację boiska z kilkudniowym wyprzedzeniem.


Boisko do siatkówki plażowej

Proponujemy Państwu możliwość wynajęcia boiska do siatkówki plażowej. Boisko to będzie doskonałym miejscem zarówno do amatorskich rozgrywek jak i profesjonalnych zmagań sportowych.


Nordic Walking

Zachęcamy do skorzystania z oferty Nordic Walking. Obiekt dysponuje wypożyczalnią kijów do tego rodzaju marszu. Liczne, mało uczęszczane dróżki wokół obiektu Korona Park zachęcają do ruchu i rekreacji. Prosimy o wcześniejszą rezerwację sprzętu.


Jogging

Bieganie jest najbardziej naturalną i najprostszą formą ruchu, o niezwykle korzystnym wpływie na zdrowie człowieka. Piękne tereny wokół obiektu zapewnią idealną trasę biegową zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.


Narty biegowe

Pragniemy zachęcić Państwa do aktywnego wypoczynku również zimą. Narty biegowe wiążą się z niewielkim ryzykiem urazów i przynoszą wiele korzyści dla organizmu. Własne możliwości sprawdzicie Państwo na licznych alejkach i ścieżkach wokół Ośrodka.


Przejażdżki bryczką

Zachęcamy Państwa do przejażdżek bryczką po okolicach Korony Park. Podczas wycieczki mogą się Państwo delektować otaczającym obiekt sielskim krajobrazem wśród łanów pól. Szczególnie polecamy wycieczkę nad zachwycającą rzekę Narew. Tam będziecie Państwo podziwiać mnogość gatunków ptaków, ssaków i płazów. Liczna obecność bobrów i wydr w rejonie ujścia rzek do Narwi świadczy o wysokiej czystości środowiska wodnego gdzie widoki pozostawiają niezapomniane wrażenia.

Jednorazowo bryczka zabiera na pokład maksymalnie 4 osoby dorosłe. Prosimy o rezerwację z kilkudniowym wyprzedzeniem.


Kuligi

W zimowej scenerii oferujemy Państwu przejażdżkę saniami po przepięknych terenach okolicy Ośrodka Korona Park. Przemierzając w saniach różnorodne trasy można podziwiać piękno okolicznych lasów i rozkoszować się uroczymi widokami. To będzie z całą pewnością dla Państwa bardzo przyjemny sposób spędzenia czasu z rodziną, czy znajomymi jak również niezapomniana atrakcja dla dzieci.


Grillowanie

Wychodząc naprzeciw naszym Gościom lubiącym spędzać czas w plenerze, proponujemy Państwu dania z grilla przygotowywane w dużym piecu grillowym, na świeżym powietrzu w naszym ogródku piwnym.


Grzybobranie

Zapraszamy Państwa jesienną porą roku na obfite grzybobranie po okolicznych lasach.


Start typing and press Enter to search