Korona Park oferuje miejsca noclegowe w komfortowych pokojach zarówno jedno, dwu i trzy-osobowych jak i rodzinnych o klasycznym i stylowym wystroju wnętrza z możliwością dostępu do kameralnej strefy wellness w podziemiu obiektu. Przestronne pokoje zostały zaaranżowane w jasnej kolorystyce i dysponują między innymi dużym telewizorem led, zestawem do parzenia kawy i herbaty, radiem, telefonem, wygodną łazienką z prysznicem i suszarką do włosów, internetem bezprzewodowym. Na życzenie Gości udostępniane są szlafroki i obuwie jednorazowe.

Pragniecie Państwo wyjątkowego wypoczynku, z dala od zgiełku miasta? Relaksu na Podlasiu w otoczeniu zachwycającej przyrody i urzekających widoków? Interesują Państwa nasze pokoje?

Zapraszamy do Korona Park, miejsca szczególnego, innego niż wszystkie.

W ramach wynajmu pokoju zapewnimy Państwu śniadanie oraz strzeżony i monitorowany parking.

Dla grup zorganizowanych oferujemy atrakcyjne rabaty.


Pokój jednoosobowy

Oferujemy Państwu pokój  typu „business” przeznaczony dla 1 osoby o powierzchni 16m2 z udogodnieniami takimi jak: komfortowe łóżko o szerokości 160cm,  bezpłatny internet bezprzewodowy, duży telewizor LED, zestaw do parzenia kawy i herbaty, radio, telefon, wygodna łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, kosmetyki, ręczniki oraz szlafrok*.

W cenie pokoju zapewniamy Państwu również śniadanie oraz monitorowany i strzeżony parking.

Część pokoi przeznaczonych dla 1 osoby posiada swój własny, przestronny balkon.

Dodatkowym udogodnieniem jest wygodna winda (również dla osób niepełnosprawnych), która ułatwi Państwu przemieszczanie między piętrami.

Możliwość korzystania ze strefy wellness jest dodatkowo płatna.

Doba zakwaterowania obowiązuje w godzinach 14:00-12:00.

Śniadania serwowane są w godzinach 07:00-10:00.

* na życzenie klienta

Pokój jednoosobowy

Start typing and press Enter to search