Korona Park oferuje miejsca noclegowe w komfortowych pokojach zarówno jedno, dwu i trzy-osobowych jak i rodzinnych o klasycznym i stylowym wystroju wnętrza z możliwością dostępu do kameralnej strefy wellness w podziemiu obiektu. Przestronne pokoje zostały zaaranżowane w jasnej kolorystyce i dysponują między innymi dużym telewizorem led, zestawem do parzenia kawy i herbaty, radiem, telefonem, wygodną łazienką z prysznicem i suszarką do włosów, internetem bezprzewodowym. Na życzenie Gości udostępniane są szlafroki i obuwie jednorazowe.

Pragniecie Państwo wyjątkowego wypoczynku, z dala od zgiełku miasta? Relaksu na Podlasiu w otoczeniu zachwycającej przyrody i urzekających widoków? Interesują Państwa nasze pokoje?

Zapraszamy do Korona Park, miejsca szczególnego, innego niż wszystkie.

W ramach wynajmu pokoju zapewnimy Państwu śniadanie oraz strzeżony i monitorowany parking.

Dla grup zorganizowanych oferujemy atrakcyjne rabaty.


Pokój dwuosobowy

Proponujemy Państwu pokój typu „de-lux” przeznaczony dla 2 osób lub do pojedynczego wykorzystania o powierzchni 22 m2. Do wyposażenia tego typu pokoju należą: komfortowe łóżko z przeznaczeniem dla 2 osób w konfiguracji łóżka podwójnego lub dwóch pojedynczych , bezpłatny internet bezprzewodowy, duży telewizor LED, zestaw do parzenia kawy i herbaty, radio, telefon, część wypoczynkowa, przestrzenna łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, kosmetyki, ręczniki oraz szlafrok*.

Istnieje również możliwość wstawienia dostawki do pokoju.

W cenie zapewniamy Państwu również śniadanie oraz monitorowany i strzeżony parking.

Część pokoi przeznaczonych dla 2 osób posiada swój własny, przestronny balkon.

Dodatkowym udogodnieniem jest wygodna winda (również dla osób niepełnosprawnych), która ułatwi Państwu przemieszczanie między piętrami.

Możliwość korzystania ze strefy wellness jest dodatkowo płatna.

Doba zakwaterowania obowiązuje w godzinach 14:00-12:00.

Śniadania serwowane są w godzinach 07:00-10:00.

* na życzenie klienta

Pokój dwuosobowy

Start typing and press Enter to search