WYJĄTKOWE MIEJSCE NA ORGANIZACJĘ UROCZYSTOŚCI
CHRZCINY, KOMUNIE I INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Komunia święta

Komunia święta to jeden z najpiękniejszych sakramentów w życiu osoby wierzącej. Właśnie wtedy, zgodnie z nauczaniem Kościoła Katolickiego, wierny po raz pierwszy przyjmuje Eucharystię, czyli ciało i krew Chrystusa pod postacią chleba. Zgodnie z tradycją do pierwszej komunii przystępują najczęściej dzieci, dla których to wydarzenie jest zawsze niezapomniane. Jeśli więc chcesz, by komunia Twojego dziecka była wymarzoną chwilą w jego życiu, zorganizuj przyjęcie komunijne w Korona Park – miejscu położonym z dala od zgiełku miasta, wyróżniającym się elegancją, klimatem i doskonałą kuchnią.

Korona Park

Korona Park to duża przestrzeń, którą z dumą udostępniamy naszym Gościom. Oferujemy dwie doskonale wyposażone sale bankietowe oraz sale kameralne, a także miejsce do uroczystości w plenerze: wiatę grillową mieszczącą do 250 osób jednocześnie i 5-hektarowy teren z infrastrukturą do imprez plenerowych, zabaw i pikników. To bez wątpienia najlepsze rozwiązanie dla Gości, którzy spotkanie przy suto zastawionym stole lubią łączyć z aktywnością na świeżym powietrzu. O takim miejscu marzą także dzieci, które w trakcie uroczystości komunijnej mogą bawić się z rówieśnikami, spędzając czas w bezpiecznym, pełnym zieleni otoczeniu. W rezultacie Korona Park to miejsce, do którego Ty, Twoja rodzina i Goście zawsze będziecie chętnie wracać.

Pamiętaj również, że właśnie tu, oprócz sprawdzonej oferty, jaką jest klasyczna komunia lub komunia w plenerze, skorzystać możesz z wielu możliwości. Wśród nich są chrzciny, przyjęcia weselne, także z organizacją ślubu cywilnego w plenerze, jubileusze, spotkania rodzinne i firmowe lub inna impreza okolicznościowa.

Obiekt Korona Park położony jest w otoczeniu malowniczych łąk i lasów, w miejscowości Klewinowo w gminie Juchnowiec Kościelny, w okolicy Białegostoku. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie zrobić komunię dla swojego dziecka lub jaka sala na komunię najbardziej spodoba się Twoim Gościom, Korona Park to bezsprzecznie najlepsze rozwiązanie, które już teraz jest do Twojej dyspozycji.

W skrócie…

Reasumując: dwie sale bankietowe i sale kameralne, wiata grillowa, elegancja, dobry klimat, świetne jedzenie, atmosfera z dala od zgiełku miasta i bezpieczeństwo  – oto przepis na niezwykłe przyjęcie komunijne w okolicach Białegostoku. I na koniec: sprawdzona, doświadczona obsługa, która zadba o to, by w tym szczególnym dniu wszyscy czuli się wyjątkowo.

Skontaktuj się z nami i sprawdź wolny termin w najbliższym sezonie komunijnym. Już teraz zadbaj o to, jak wyglądać będzie komunia Twojego dziecka.

DLACZEGO WŁAŚNIE U NAS?

Eleganckie wnętrze obiektu,
kompleksowa, profesjonalna obsługa,
smaczna i zdrowa kuchnia,
otwarta przestrzeń restauracyjna,
dwie przestrzenne sale bankietowe,
sale kameralne,
lokalizacja z dala od zgiełku miasta w nieskażonym środowisku w otoczeniu malowniczych łąk i rozległych lasów,
nieskrępowana, jedyna w swoim rodzaju atmosfera obiektu.

ORGANIZACJA UROCZYSTOŚCI W PLENERZE

KOMUNIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Naszym atutem na potrzeby imprez w plenerze jest imponująca, zadaszona wiata grillowa mogąca pomieścić do 250 osób jednocześnie.
Ogrodzony 5 hektarowy teren z infrastrukturą do organizacji wszelkich imprez plenerowych, pikników czy eventów.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ SPECJALNĄ OFERTĄ
ORGANIZACJA KOMUNII

Kontakt z działem marketingu i sprzedaży, który udzieli Państwu szczegółowych informacji i dostosuje ofertę do Państwa potrzeb:

+48 795 709 844, marketing@koronapark.pl

Start typing and press Enter to search