Korona Park oferuje 34 miejsca noclegowe w komfortowych pokojach zarówno jedno, dwu i trzy-osobowych jak i rodzinnych o klasycznym i stylowym wystroju wnętrza z możliwością dostępu do kameralnej strefy wellness w podziemiu obiektu. Przestronne pokoje zostały zaaranżowane w jasnej kolorystyce i dysponują między innymi dużym telewizorem led, zestawem do parzenia kawy i herbaty, radiem, telefonem, wygodną łazienką z prysznicem i suszarką do włosów, internetem bezprzewodowym. Na życzenie Gości udostępniane są szlafroki i obuwie jednorazowe.

Pragniecie Państwo wyjątkowego wypoczynku, z dala od zgiełku miasta? Relaksu na Podlasiu w otoczeniu zachwycającej przyrody i urzekających widoków? Interesują Państwa nasze pokoje?

Zapraszamy do Korona Park, miejsca szczególnego, innego niż wszystkie.

W ramach wynajmu pokoju zapewnimy Państwu śniadanie oraz strzeżony i monitorowany parking.

Dla grup zorganizowanych oferujemy atrakcyjne rabaty.


Pokój rodzinny

Pragniemy zaoferować Państwu komfortowy pokój, idealny dla 4 osobowych rodzin o powierzchni 30m2. Do wyposażenia tego typu pokoju należą: komfortowe łóżko z przeznaczeniem dla 2 osób, wygodna 2 osobowa sofa, bezpłatny internet bezprzewodowy, duży telewizor LED, zestaw do parzenia kawy i herbaty, radio, telefon, część wypoczynkowa, przestrzenna łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, kosmetyki, ręczniki oraz szlafrok*.

W cenie pokoju zapewniamy Państwu również śniadanie oraz monitorowany i strzeżony parking.

Pokój rodzinny posiada swój własny, przestronny balkon od zachodniej strony obiektu.

Dodatkowym udogodnieniem jest wygodna winda (również dla osób niepełnosprawnych), która ułatwi Państwu przemieszczanie między piętrami.

Możliwość korzystania ze strefy wellness jest dodatkowo płatna.

Doba zakwaterowania obowiązuje w godzinach 14:00-12:00.

Śniadania serwowane są w godzinach 07:00-10:00.

* na życzenie klienta

Pokój rodzinny

Start typing and press Enter to search