KONFERENCJE I SZKOLENIA

Korona Park dysponuje dwiema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, o powierzchni 350m2. Nasza lokalizacja stwarza szerokie możliwości rekreacyjne co z pięknymi krajobrazami wokół pozwala połączyć Państwa obowiązki z wypoczynkiem.

KONFERENCJE I SZKOLENIA POZA MIASTEM
POŁĄCZENIE PRACY Z RELAKSEM

Obie sale mają oryginalny, odmienny styl, a co najważniejsze różną wielkość przez co będą idealnym miejscem zarówno do organizacji dużej konferencji jak i odpowiednie do kameralnych spotkań na mniejszą skalę. Wyposażone są we wszelkie niezbędne udogodnienia takie jak: projektor multimedialny i nagłośnienie, szybkie łącze WiFi, mikrofon bezprzewodowy, a także liczne akcesoria pomocnicze.

W zależności od rodzaju ustawienia sale mogą pomieścić razem do 300 osób jednocześnie. W trakcie konferencji organizujemy przerwy kawowe oraz lunch.

Szkolenie czy konferencja to nie wszystko co mamy do zaoferowania. Kompleksowa organizacja obejmuje również nocleg- w zależności od konfiguracji łóżek dla 34 osób, możliwość wyprawienia uroczystej kolacji, eleganckiego bankietu, czy nawet eventu w plenerze zaspokajając potrzeby naszych najbardziej wymagających Gości.

KONFERENCJA / SZKOLENIE
A NASTĘPNIE ODPOCZYNEK I ATRAKCJE

Po skończonej konferencji zaproponujemy Państwu wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Między innymi relaks w kameralnej strefie wellness z możliwością oddania się profesjonalnym masażom i zabiegom, rozgrywki sportowe przy stole bilardowym czy kuligi w zimowej scenerii. Atrakcyjne położenie obiektu w lesie na dużym ogrodzonym terenie sprzyja również organizacji zajęć integracyjnych w plenerze, a także wieczorów przy ognisku i grillu.

Pozostajemy otwarci również na Państwa  propozycje lub indywidualne potrzeby.

Dla grup zorganizowanych oferujemy atrakcyjne rabaty.

Już dziś zapraszamy do kontaktu z działem marketingu i sprzedaży w sprawie organizacji szkoleń pod numerem telefonu +48 795 709 844 / marketing@koronapark.pl.

 

Korona Park jest polecany przez

obiekt_rekomendowany

Start typing and press Enter to search