KONFERENCJE I SZKOLENIA

Korona Park dysponuje dwiema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, o powierzchni 350m2. Nasza lokalizacja stwarza szerokie możliwości rekreacyjne co z pięknymi krajobrazami wokół pozwala połączyć Państwa obowiązki z wypoczynkiem.

KONFERENCJE I SZKOLENIA POZA MIASTEM
POŁĄCZENIE PRACY Z RELAKSEM

Obie sale mają oryginalny, odmienny styl, a co najważniejsze różną wielkość przez co będą idealnym miejscem zarówno do organizacji dużej konferencji jak i odpowiednie do kameralnych spotkań na mniejszą skalę. Wyposażone są we wszelkie niezbędne udogodnienia takie jak: projektor multimedialny i nagłośnienie, szybkie łącze WiFi, mikrofon bezprzewodowy, a także liczne akcesoria pomocnicze.

W zależności od rodzaju ustawienia sale mogą pomieścić razem do 300 osób jednocześnie. W trakcie konferencji organizujemy przerwy kawowe oraz lunch.

Szkolenie czy konferencja to nie wszystko co mamy do zaoferowania. Kompleksowa organizacja obejmuje również nocleg- w zależności od konfiguracji łóżek dla 34 osób, możliwość wyprawienia uroczystej kolacji, eleganckiego bankietu, czy nawet eventu w plenerze zaspokajając potrzeby naszych najbardziej wymagających Gości.

KONFERENCJA / SZKOLENIE
A NASTĘPNIE ODPOCZYNEK I ATRAKCJE

Po skończonej konferencji zaproponujemy Państwu wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Między innymi relaks w kameralnej strefie wellness z możliwością oddania się profesjonalnym masażom i zabiegom, rozgrywki sportowe przy stole bilardowym czy kuligi w zimowej scenerii. Atrakcyjne położenie obiektu w lesie na dużym ogrodzonym terenie sprzyja również organizacji zajęć integracyjnych w plenerze, a także wieczorów przy ognisku i grillu.

Pozostajemy otwarci również na Państwa  propozycje lub indywidualne potrzeby.

Dla grup zorganizowanych oferujemy atrakcyjne rabaty.

Już dziś zapraszamy do kontaktu z działem marketingu i sprzedaży w sprawie organizacji szkoleń pod numerem telefonu +48 795 709 844 / marketing@koronapark.pl.

 

Korona Park jest polecany przez

obiekt_rekomendowany

SZKOLENIA I KONFERENCJE

Szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe wymagają odpowiedniej oprawy. Tu liczy się nie tylko przygotowanie osób prowadzących, ale i doświadczenie organizatorów, którzy zapewniają uczestnikom m. in. materiały szkoleniowe oraz doskonale wyposażoną salę, oryginalne menu i wyjątkową atmosferę. Właśnie taką propozycję ma dla organizatorów szkoleń Korona Park w Klewinowie – miejsce, które łączy profesjonalizm z tradycją i nowoczesnością.

DOSKONAŁE WYPOSAŻENIE

Korona Park to możliwość zorganizowania szkoleń, konferencji i kameralnych spotkań biznesowych w okolicach Białegostoku. Oferujemy dwie sale o odmiennym stylu i wielkości, wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia: projektor multimedialny i nagłośnienie, łącze WiFi, mikrofon bezprzewodowy, a także liczne akcesoria pomocnicze. Ta przestrzeń, w zależności od rodzaju ustawienia, może pomieścić jednocześnie do 300 osób. W trakcie konferencji organizujemy przerwy kawowe oraz lunch.

PROPONUJEMY COŚ WIĘCEJ

Decydując się na szkolenie, konferencję lub spotkanie biznesowe w Korona Parku możesz skorzystać z opcji noclegu. W naszej ofercie są noclegi dla 34 osób łącznie, możliwość wyprawienia uroczystej kolacji, eleganckiego bankietu lub eventu w plenerze.

Korona Park w Klewinowie to nie tylko centrum konferencyjne i szkoleniowe, ale i możliwość wypoczynku i relaksu po zakończonych spotkaniach. Do dyspozycji Gości jest doskonale zaprojektowana wiata grillowa mieszczącą do 250 osób jednocześnie, przestrzeń do zorganizowania ogniska  i 5-hekatorowy teren z infrastrukturą do imprez plenerowych, zabaw i pikników.

SPORT, WELLNESS, KULIGI

Oprócz tego proponujemy skorzystanie z kameralnej strefy wellness, oferującej profesjonalne masaże i zabiegi, a później udział w rozgrywkach sportowych przy stole bilardowym lub w kuligu, odbywającym się w położonych wokół lasach.

RELAKS I BEZPIECZEŃSTWO

Warto pamiętać, że nasz Korona Park położony jest w malowniczym, zielonym miejscu, z dala od zgiełku miasta (tylko 13 kilometrów od Białegostoku). To doskonałe miejsce, by po intensywnym dniu pracy znaleźć przestrzeń do relaksu, wypoczynku i rozmów biznesowych. Z doświadczenia wiemy, że takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie teraz, gdy tak intensywnie myślimy o naszym zdrowiu. Możliwość zorganizowania przerwy poza salą konferencyjną to rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu, kto myśli o bezpieczeństwie swoim i swoich Gości.

SZKOLENIA I KONFERENCJE: WIĘCEJ INFORMACJI

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Nasz działu sprzedaży i marketing jest do Twojej dyspozycji: tel. + 48 795 709 844, marketing@koronapark.pl

Start typing and press Enter to search