Strefa Wellness

Kameralna strefa wellness w Korona Park to miejsce gdzie znajdziecie Państwo spokój i ukojenie po wyczerpującym dniu. Mamy do zaoferowania saunę suchą (fińską) mogącą pomieścić swobodnie 4-5 osób w pozycji siedzącej, łaźnię parową przystosowaną na 4-5 osób , a także sześcioosobowe jacuzzi z hydromasażem.

Pragniemy zaprosić Państwa codziennie od godz. 13.00 do godz. 22.00.

Gwarantujemy Państwu pełne odprężenie i relaks.

Cennik (obejmuje 1,5 godziny korzystania ze strefy wellness):

– jedna osoba – 55 zł/1,5 h
– CENA PROMOCYJNA 70 zł od pary – obowiązuje do 3 lutego br.,
więcej informacji pod numerem tel. 85 663 18 56

– rodzina z dzieckiem (3 os.) – 95 zł/1,5 h
– rodzina z dwójką dzieci (4 os.) – 110 zł/1,5 h
– grupy zorganizowane – elastyczny czas pracy, cena do ustalenia w recepcji

Prosimy o dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem w recepcji, pod numerem telefonu: 85 663 18 56 lub pod adresem mailowym: koronapark@koronapark.pl


Łaźnia parowa

Zachęcamy do skorzystania z naszej kamiennej łaźni parowej. Charakteryzuje się ona niższą temperaturą niż w tradycyjnej saunie fińskiej (osiągana temperatura to 40-55 stopni C), ale aż 100% wilgotnością. Kąpiel w niej zalecana jest szczególnie przy nawracających nieżytach górnych dróg oddechowych- gardła, krtani i tchawicy (katar, przeziębienie, zapalenie zatok) oraz chorobach płuc- astma oskrzelowa, nieżyty oskrzeli.

Kąpiel w łaźni uprzyjemni Państwu pobudzający aromat eukaliptusa.

W razie zainteresowania prosimy o rezerwację z wyprzedzeniem pod numerem telefonu: (85) 663-18-56 lub pod adresem mailowym: koronapark@koronapark.pl


Sauna sucha

Sauna sucha oczyszcza skórę i organizm z toksyn, a także działa kojąco na układ mięśniowy, co pomaga skrócić okres rekonwalescencji i powrót do pełnego zdrowia. Kąpiel w niej wskazana jest dla osób po złamaniach, zwichnięciach i zapaleniach stawów, a także przy problemach zwyrodnieniowych kręgosłupa. Sauna fińska ze względu na bardzo wysoką temperaturę (80oC- 120oC) w niej panującą jest bardziej wymagająca niż sauna parowa. Należy pamiętać, iż w tak wysokiej temperaturze można przebywać jednorazowo nie dłużej niż 12 minut.

Po relaksie w saunie suchej wskazane jest schłodzenie całego ciała. Posłuży do tego zamontowane nieopodal saun wiadro fińskie z zimną wodą.

W razie zainteresowania prosimy o rezerwację z wyprzedzeniem pod numerem telefonu: (85) 663-18-56 lub pod adresem mailowym: koronapark@koronapark.pl


Jacuzzi

Uczucie pełnego zaspokojenia zapewni Państwu kąpiel w jacuzzi z hydromasażem. Ciekawie wkomponowana w całość sześcioosobowa wanna doskonale sprawdzi się jako miejsce samodzielnego odprężenia i relaksu, przez co poprawi samopoczucie, pobudzi i doda energii. Łagodzi bóle mięśni i stawów oraz usprawnia krążenie krwi. Polecane jest szczególnie osobom przemęczonym, osłabionym i zestresowanym.

W razie zainteresowania prosimy o rezerwację z wyprzedzeniem pod numerem telefonu: (85) 663-18-56 lub pod adresem mailowym: koronapark@koronapark.pl


Masaże

Masaże przede wszystkim mają na celu usprawnienie, odprężenie oraz relaks. Znakomicie wpływają na zmniejszenie dolegliwości bólowych, np. kręgosłupa, głowy a także przeciwdziałają kontuzjom i regulują pracę układu trawiennego. Dzięki masażom wracają siły witalne i chęć do życia.

Masaże wykonywane są przez fizjoterapeutę z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującego się w dolegliwościach kręgosłupa, usprawnianiu narządu ruchu oraz aktywnej fizjoterapii.

OFERUJEMY PAŃSTWU MIĘDZY INNYMI:

1.) MASAŻ RELAKSACYJNY – PROFILAKTYKA, RELAKS.
Zastosowanie: w stanach przepracowania i ogólnego zmęczenia organizmu, odprężająco oraz uspokajająco. Idealny dla par.
Czas trwania:  45-90 min Cena: 170 – 200 zł
Będzie doskonałym prezentem dla Ciebie i Twoich bliskich.

2.) MASAŻ KLASYCZNY – PROFILAKTYKA, DROBNE URAZY.
Zastosowanie: lecznicze, wspomaganie, wyciszenie.
Czas trwania: 45-60 min   Cena: 150 – 180 zł
Stosowany regularnie poprawia samopoczucie.

3) MASAŻ LIMFATYCZNY –  SPORT, REKONWALESCENCJA, ODCHUDZANIE.
Zastosowanie: udrażnianie kanałów limfatycznych oraz oczyszczanie organizmu z toksyn, np. po zabiegach liposukcji, podczas intensywnego odchudzania czy aktywności fizycznej.
Czas trwania: 20-30 min   Cena: 70 – 100 zł
Polecamy szczególnie podczas redukcji tkanki tłuszczowej.

4) MASAŻ IZOMETRYCZNY – REHABILITACJA, REKONWALESCENCJA.
Zastosowanie: w stanach częściowego unieruchomienia oraz osłabienia kończyn i/lub mięśni.
Czas trwania: 30-60 min     Cena 100 – 130 zł

5) MASAŻ LOMI-LOMI- NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE.
Zastosowanie: relaksacyjne, regenerujące.
Sprzyja rozluźnieniu i uwolnieniu ciała od napięcia i stresu, działa leczniczo.
Czas trwania: 70-90 min     Cena 200-250 zł

Pośpiech jest domeną dzisiejszego świata, dlatego często nie znajdujemy czasu, by poświęcić odrobinę uwagi naszemu ciału. Wystarczy tylko 45 minut masażu, by się zrelaksować i odprężyć.

Zachęcamy do skorzystania z dodatkowych rabatów na usługi masażu dostępnych w pakietach ośrodka na naszej stronie.

W razie zainteresowania przedstawioną ofertą masaży wymagana jest rezerwacja z wyprzedzeniem pod numerem telefonu: (85) 663-18-56 lub pod adresem mailowym: koronapark@koronapark.pl

Beautiful woman having massage.

Start typing and press Enter to search