NIEZAPOMNIANE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
IMPREZY FIRMOWE

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zapraszamy Państwa serdecznie do organizacji w Korona Park wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak:

– uroczyste kolacje i bankiety,
wesela,
– komunie,
– chrzciny,
– studniówki,
– jubileusze,
– spotkania firmowe i rodzinne,
– wieczory panieńskie i kawalerskie,
– stypy.

IMPREZY FIRMOWE

Nic tak nie integruje pracowników jak świetnie zorganizowana impreza firmowa, w której jest czas na zabawę, rozmowę, relaks, aktywność sportową i dobrą kuchnię. A wszystko to w wyjątkowym miejscu, z dala od miasta, w pięknych okolicznościach przyrody. Jeśli chcesz zorganizować właśnie taką imprezę, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

BOGATA OFERTA

Korona Park w Klewinowie to położony 13 kilometrów od Białegostoku kompleks szkoleniowo-wypoczynkowy, dysponujący gustownie urządzoną otwartą przestrzeń restauracyjną, dwiema przestrzennymi salami balowymi (idealnie nadającymi się na imprezy okolicznościowe) oraz kameralną salą szkoleniowo-konferencyjną. W Korona Parku możesz zorganizować oficjalne spotkanie dla swoich pracowników, połączone na przykład z krótkim szkoleniem i dyskusją, a później zaprosić ich do strefy relaksu. A tę mamy imponującą. Do dyspozycji Twojej i Twoich Gości znajduje się kameralna strefa wellness, oferująca profesjonalne masaże i zabiegi relaksacyjne. Możesz także skorzystać ze stołu bilardowego lub w sezonie zimowym zaprosić wszystkich do udziału w kuligu, odbywającym się w położonych wokół Korona Parku lasach.

POŁOŻENIE TO NASZ ATUT

Położenie naszego kompleksu szkoleniowo-wypoczynkowego to z całą pewnością jeden z najważniejszych atutów tego miejsca. Lokalizacja z dala od zgiełku miasta, w nieskażonym środowisku, w otoczeniu malowniczych łąk i rozległych lasów, to nie tylko sposób na oderwanie się od problemów dnia codziennego, ale i możliwość „naładowania akumulatorów” na kolejne miesiące intensywnej pracy. Wyobraźmy więc sobie, że po szkoleniu lub spotkaniu integracyjnym, któremu towarzyszy muzyka na żywo lub pokazy animatorów, Twoi Goście wychodzą na otwartą przestrzeń, by zjeść doskonały lunch przygotowany w wiacie grillowej, mieszczącej do 250 osób jednocześnie, a później relaksują się na 5-hekatorowym terenie z infrastrukturą do imprez plenerowych, zabaw i pikników. W czasach, gdy troska o zdrowie jest dla nas priorytetem, otwarta przestrzeń to możliwość zachowania dystansu społecznego i pewność, że Twoi pracownicy zawsze będą bezpieczni.

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ DZIŚ

Zachęcamy do kontaktu z działem marketingu i sprzedaży, który udzieli Państwu szczegółowych informacji i dostosuje ofertę do Państwa potrzeb: +48 795 709 844, marketing@koronapark.pl.

IMPREZY PLENEROWE

DLACZEGO PLENER?

Korona Park to nie tylko komfortowy obiekt z obszernym zapleczem konferencyjnym i bankietowym, ale także ogrodzony 5 hektarowy teren z infrastrukturą do organizacji wszelkich imprez plenerowych, pikników czy eventów nawet do tysiąca uczestników. Imprezy tego typu charakteryzują się niezobowiązującym charakterem, a także niemal nieograniczonymi możliwościami w sposobie przeprowadzania tego typu imprez.

Naszym atutem na potrzeby imprez w plenerze jest imponująca, zadaszona wiata grillowa mogąca pomieścić do 250 osób jednocześnie z wydzielonym miejscem dla zespołu, a także miejscem do tańców.

WIATA GRILLOWA- CZYM TAK NAPRAWDĘ JEST?

Powstała z myślą o komfortowym przeprowadzaniu wszelkiego rodzaju imprez plenerowych pod dachem. Dla zapewnienia wygody naszych Gości została wyposażona w liczne udogodnienia takie jak pełen system multimedialny (tv led, nagłośnienie, możliwość podłączenia rzutnika), liczne atrakcje gastronomiczne na miejscu takie jak wędzarnia, piec chlebowy, grille (naturalne, gazowe), ognisko wewnątrz, a także sanitariaty.

PLENER TO NIE TYLKO JEDYNA W SWOIM RODZAJU ATMOSFERA, ALE TAKŻE LICZNE ATRAKCJE

Dodatkowymi atrakcjami w części zamkniętej wiaty jest ruska bania (sauna ogrodowa) z pełnym zapleczem , która pomieści swobodnie 15 osób dorosłych, a także pobliskie rozległe tereny rekreacyjno-sportowe (boisko do piłki nożnej, boisko do „beach- soccera”, siatkówki plażowej, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki).

Wiata grillowa posłuży przede wszystkim do organizacji imprez dla grup zorganizowanych zarówno tych mniejszych jak i tych dużych. To idealne miejsce przede wszystkim na organizację poprawin weselnych czy też imprez firmowych.

Piękne otoczenie wiaty zanurzone w lesie, oryginalna architektura obiektu, a przede wszystkim wyjątkowa atmosfera stworzą niepowtarzalną oprawę dla każdej uroczystości w plenerze.

Zachęcamy do kontaktu z działem marketingu i sprzedaży, który udzieli Państwu szczegółowych informacji i dostosuje propozycję imprezy plenerowej do Państwa potrzeb:

+48 795 709 844, marketing@koronapark.pl

Start typing and press Enter to search