NIEZAPOMNIANE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
IMPREZY FIRMOWE

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zapraszamy Państwa serdecznie do organizacji w Korona Park wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak:

– uroczyste kolacje i bankiety,
wesela,
– komunie,
– chrzciny,
– studniówki,
– jubileusze,
– spotkania firmowe i rodzinne,
– wieczory panieńskie i kawalerskie,
– stypy.

DLACZEGO WŁAŚNIE U NAS?

Eleganckie wnętrze obiektu, kompleksowa, profesjonalna obsługa i smaczna kuchnia sprawią, że Państwa Uroczystość pozostanie na długo w pamięci własnej i Gości.

Posiadamy gustownie urządzoną otwartą przestrzeń restauracyjną, dwie przestrzenne sale balowe, idealnie nadające się na imprezy okolicznościowe, a także kameralną salę szkoleniowo/konferencyjną.

To co sprzyja organizacji imprez u nas to przede wszystkim lokalizacja z dala od zgiełku miasta w nieskażonym środowisku w otoczeniu malowniczych łąk i rozległych lasów, oraz nieskrępowana, jedyna w swoim rodzaju atmosfera obiektu.

Wzbogaceniem przyjęć jest organizacja muzyki na żywo, parkiet taneczny, czy usługi animatorów.

OFERTA IMPREZ I BANKIETÓW

Zachęcamy do kontaktu z działem marketingu i sprzedaży, który udzieli Państwu szczegółowych informacji i dostosuje ofertę do Państwa potrzeb:

+48 795 709 844, marketing@koronapark.pl

IMPREZY PLENEROWE

DLACZEGO PLENER?

Korona Park to nie tylko komfortowy obiekt z obszernym zapleczem konferencyjnym i bankietowym, ale także ogrodzony 5 hektarowy teren z infrastrukturą do organizacji wszelkich imprez plenerowych, pikników czy eventów nawet do tysiąca uczestników. Imprezy tego typu charakteryzują się niezobowiązującym charakterem, a także niemal nieograniczonymi możliwościami w sposobie przeprowadzania tego typu imprez.

Naszym atutem na potrzeby imprez w plenerze jest imponująca, zadaszona wiata grillowa mogąca pomieścić do 250 osób jednocześnie z wydzielonym miejscem dla zespołu, a także miejscem do tańców.

WIATA GRILLOWA- CZYM TAK NAPRAWDĘ JEST?

Powstała z myślą o komfortowym przeprowadzaniu wszelkiego rodzaju imprez plenerowych pod dachem. Dla zapewnienia wygody naszych Gości została wyposażona w liczne udogodnienia takie jak pełen system multimedialny (tv led, nagłośnienie, możliwość podłączenia rzutnika), liczne atrakcje gastronomiczne na miejscu takie jak wędzarnia, piec chlebowy, grille (naturalne, gazowe), ognisko wewnątrz, a także sanitariaty.

PLENER TO NIE TYLKO JEDYNA W SWOIM RODZAJU ATMOSFERA, ALE TAKŻE LICZNE ATRAKCJE

Dodatkowymi atrakcjami w części zamkniętej wiaty jest ruska bania (sauna ogrodowa) z pełnym zapleczem , która pomieści swobodnie 15 osób dorosłych, a także pobliskie rozległe tereny rekreacyjno-sportowe (boisko do piłki nożnej, boisko do „beach- soccera”, siatkówki plażowej, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki).

Wiata grillowa posłuży przede wszystkim do organizacji imprez dla grup zorganizowanych zarówno tych mniejszych jak i tych dużych. To idealne miejsce przede wszystkim na organizację poprawin weselnych czy też imprez firmowych.

Piękne otoczenie wiaty zanurzone w lesie, oryginalna architektura obiektu, a przede wszystkim wyjątkowa atmosfera stworzą niepowtarzalną oprawę dla każdej uroczystości w plenerze.

Zachęcamy do kontaktu z działem marketingu i sprzedaży, który udzieli Państwu szczegółowych informacji i dostosuje propozycję imprezy plenerowej do Państwa potrzeb:

+48 795 709 844, marketing@koronapark.pl

Start typing and press Enter to search