Korona Park oferuje miejsca noclegowe w komfortowych pokojach zarówno jedno, dwu i trzy-osobowych jak i rodzinnych o klasycznym i stylowym wystroju wnętrza z możliwością dostępu do kameralnej strefy wellness w podziemiu obiektu. Przestronne pokoje zostały zaaranżowane w jasnej kolorystyce i dysponują między innymi dużym telewizorem led, zestawem do parzenia kawy i herbaty, radiem, telefonem, wygodną łazienką z prysznicem i suszarką do włosów, internetem bezprzewodowym. Na życzenie Gości udostępniane są szlafroki i obuwie jednorazowe.

Pragniecie Państwo wyjątkowego wypoczynku, z dala od zgiełku miasta? Relaksu na Podlasiu w otoczeniu zachwycającej przyrody i urzekających widoków? Interesują Państwa nasze pokoje?

Zapraszamy do Korona Park, miejsca szczególnego, innego niż wszystkie.

W ramach wynajmu pokoju zapewnimy Państwu śniadanie oraz strzeżony i monitorowany parking.

Dla grup zorganizowanych oferujemy atrakcyjne rabaty.


Pokój trzyosobowy

Zachęcamy Państwa do wynajęcia pokoju typu „de-lux” przeznaczonego dla 3 osób o powierzchni 26 m2. Jest to idealna propozycja dla dwójki rodziców chcących spędzić pobyt z dzieckiem. Do wyposażenia tego typu pokoju należą: komfortowe łóżko z przeznaczeniem dla 2 osób, wygodne, dodatkowe łóżko z przeznaczeniem dla 1 osoby , bezpłatny internet bezprzewodowy, duży telewizor LED, zestaw do parzenia kawy i herbaty, radio, telefon, część wypoczynkowa, przestrzenna łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, kosmetyki, ręczniki oraz szlafrok*.

W cenie pokoju zapewniamy Państwu również śniadanie oraz monitorowany i strzeżony parking.

Dodatkowym udogodnieniem jest wygodna winda (również dla osób niepełnosprawnych), która ułatwi Państwu przemieszczanie między piętrami.

Możliwość korzystania ze strefy wellness jest dodatkowo płatna.

Doba zakwaterowania obowiązuje w godzinach 14:00-12:00.

Śniadania serwowane są w godzinach 07:00-10:00.

* na życzenie klienta

Pokój trzyosobowy

Start typing and press Enter to search